Przebieg współpracy z firmą Owocni. – Opinia byłego klienta.

Pracuję przy bardzo wyjątkowym produkcie, i potrafię docenić pomysłowość i dokładność wykonania firmy Owocni.pl
Moja branża nie jest typowa, bałem się więc, że trudno będzie zamknąć ofertę w jakiś ramach. Moja dobra opinia o firmie Owocni wynika z tego, że z moim projektem poradzili sobie doskonale. Potrzebowałem kompletu, mało, że logo, to pomysłu na nazwę, stronę i opisanie całości tak, by widać było zalety moich produktów. Przesłałem im tylko ich zdjęcia.

Byłem pod wrażeniem wiedzy na temat każdego szczegółu. Nawet o nazwie wymieniliśmy wiele maili pełnych ciekawych uwag i wyczerpująco opisujących każdy pomysł. Nawet nie sądziłem, że to taki głęboki temat. Opłaciło się posiedzieć i pomyśleć.

Podczas tworzenia nazwy firmy, było parę różnych kierunków, które opisywaliśmy sobie na przykładach z innych branż, np. samochodów czy mody. Jest wiele rodzajów jakości i luksusu, moje produkty są jednym z nich, a innym nie. Wiem już, jak ważne jest, by umieć właściwie przedstawić się zagranicznym klientom za pomocą nazwy firmy.

Bardzo ciekawie rozwiązane jest też logo firmowe. Jak wszyscy z ekskluzywnością kojarzy mi się złoto, czerń, a w mojej branży oczywiście kryształy, światło i blask. Okazało się jednak, że profesjonalista nie musi dawać kryształu w logo kryształowej firmy, tak, jak nie trzeba mieć ciężarówki w logo firmy transportowej. Teraz wydaje mi się to proste, ale to właśnie profesjonalizm i rozum grafika. W moim logo jest samo światło pokazane w wyjątkowy sposób. Byłem i jestem pod wielkim wrażeniem tej koncepcji.

To była w sumie bardzo ciekawa przygoda, no i doskonale wykonane zlecenie.
Korzystam z owocnych projektów już długo, i mam dla nich wiele uznania.
Polecam i dziękuję za dotychczasową współpracę!